+421 915 880 888

AUTOSERVIS

AUTOSERVIS

Po–Pia: 07:00-16:00, So: 08:00-12:00

SLUŽBY

AUTOSERVISU

Geometria

Kontrolujú a nastavujú sa parametre ako : predpísaná výška vozidla, diferenčný uhol pri stanovenom kontrolnom uhle natočenia riadených kolies, uhol odklonu / príklonu kolies, zbiehavosť, uhol príklonu / záklonu čapu otáčania, závlek kolesa, súbežnosť náprav, mechanická vôľa v riadení.

Pneuservis

Každú sezónu sa obuté kolesá vyvažujú a dotlakujú. Kontroluje sa stav a vek pneumatík, prípadné nerovnomerné poškodenie behúňa a následne sa odporúča geometria. V prípade výmeny pneumatík na diskoch sa mení aj ventil kolesa. Pri montáži sa každé koleso uťahuje momentovým kľúčom.

Poistenie vozidiel

Ponúkame vám komplexné poistenie motorových vozidiel pre vozidlá do 3,5 t. Spolupracujeme s rôznymi poisťovňami a vieme vám rýchlo a jednoducho zabezpečiť všetky potrebné úkony bez toho aby ste kamkoľvek chodili. Stačí ak sa u nás budete informovať.

Mazanie, Olej a Filtre

Ku výmene oleja nevyhnutne patrí výmena olejového a vzduchového filtra. Palivový a kabínový filter sa mení podľa potreby alebo po konzultácií so zákaznikom. Olejový servis pokračuje naliatím vysoko kvalitnej a normovanej olejovej náplne do motora. Na záver olejového servisu robíme prehliadku stavu vozidla- kontrola a doplnenie prevádzkových kvapalín.

Autodiagnostika

Pomocou diagnostického konektora vo vozidle sa pripájame k jednotlivým riadiacim jednotkám v aute s pomocou počítača s príslušným programom alebo s pomocou špeciálneho diagnostického prístroja. S týmto vybavením je možné prečítať informácie o prípadných závadách, vykonávať rôzne nastavenia alebo čítať niektoré ďalšie hodnoty, údaje z jednotlivých čidiel a to aj za prevádzky vozidla.

Brzdy

Vykonáva sa podľa stavu brzdového obloženia a kotúčov / bubnov. Pri demontáži sa všetky časti dôkladne vyčistia od nečistôt. Nové brzdové kotúče sa čistia odmastňovačom, kontroluje sa stav brzdových valčekov a ich manžiet, pri výmene brzdovej kvapaliny/ hlavného brzdového valca/ brzdových valčekov sa celý systém odvzdušňuje. Kontroluje sa funkčnosť a nastavuje sa vôľa ručnej brzdy.
Close Menu